MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 8594509
*
nr 859 4509
Stol
60-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:33:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 00:03:11
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
5063 Bankett
omkring 1900, bemålad. Längd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:24
-
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08
-
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:42
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:44
-
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:47
*
Stol
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 4509
Stol
60-tal
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 00:03:11 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
5063 Bankett
omkring 1900, bemålad. Längd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:24 -
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08 -
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:42 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:44 -
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:47